Samotna... Samotny...

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Re: Samotna... Samotny...

Postautor: mati0527 » 11 cze 2016, 12:02

Marina pisze:Witam. Jestem tu po raz pierwszy.
Od małej dziewczynki jestem osobą wesołą. Jestem niwpełnosorawna i teraz kiedy mam 23 lata i pragnę wziąć ślub i mieć dzieci doszło do mnie że to nie możliwe bo kto chciałby kogoś takiego jak ja. Czasem mam ochotę odizolować się od wszystkich. Nie chce pociesznych słów. Chciałam to z siebie jedynie wyrzucić..

Witaj Marinko, jestem Mateusz mam 22 lata, nie myśl w taki sposób bardzo Cię proszę... W oczach Boga jesteś bardzo cenna, on nie patrzy jaka jesteś na zewnatrz ale jakie masz serce, kocha Cię taką jaką jesteś taka Cię stworzył pamiętaj... chętnie Cie poznam jeśli zechcesz odezwij się oto mój mail. mateusz94pilch@gmail.com Pozdrawiam
mati0527

Wyznanie: Luterańskie

Postautor: Ellaa » 20 lip 2016, 21:21

Luteranka z północno-wschodniej części Polski pozna współwyznawcę. Mam 28 lat, wyższe wykształcenie, 174 cm wzrostu. Dalsze info dla zainteresowanych. Pozdrawiam.
Kontakt: naukowiec20@wp.pl
Ellaa

Postautor: 3citywoman » 28 sty 2017, 23:26

Sympatyczna i pogodna kobieta ewangeliczka humanistka wyzsze wyksztalcenie po 40 stanu wolnego z woj pomorskiego pozna wspolwyznawce z otwartym umyslem i szerokimi horyzontami w odpowiednim wieku. Mam nadzieje na nawiazanie bliskiej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Chcialabym poznac Pana stanu wolnego czynnego zawodowo uczciwego i powaznie myslacego o zyciu, dla ktorego wazne sa wartosci chrzescijanskie a kobiete potrafi otoczyc troska i miloscia. Panom szukajacym przygod czy rozrywki dziekuje. Prosze o powazne i przemyslane prywatne maile na adres forandring@onet.eu
3citywoman

Wyznanie: KEA

Postautor: góral » 04 mar 2017, 17:23

Witam. Jestem miłym i spokojnym mieszkańcem Śląska Cieszyńskiego. Mam 28 lat i chętnie poznam miłą, inteligentną i radosną dziewczynę. Kontakt do mnie to goral.89@o2.pl Pozdrawiam.
góral

Postautor: damian323 » 04 mar 2017, 23:19

Witam ;)
28-letni kawaler z województwa śląskiego, wdzięczny Bogu za każdy dzień, z dystansem do siebie, aktywnie spędzający wolny czas pozna luterankę :)
Kontakt: damian323@onet.eu lub priv.
Pozdrawiam serdecznie! ;)
damian323

Wyznanie: Ewangelicko- augsburskie

Postautor: mat89 » 16 mar 2017, 11:16

[i]Witam. :)
Jestem miłym w obyciu i spokojnym 28 - latkiem. Pochodzę ze śląska Cieszyńskiego a konkretnie z okolic Skoczowa. Lubię aktywnie spędzać czas, czy też zagłębić się czasem w dobrej książce. Ale brakuje mi bratniej duszy, z którą mógłbym spędzać wolny czas. Dlatego chętnie poznam miłą i radosną dziewczynę z którą bardzo chętnie spędzę każdą wolną chwile. :D
Ostatnio edytowano 24 lip 2017, 23:22 przez mat89, łącznie edytowano 1 raz
mat89

Wyznanie: Ewangelicko - Augsburskie

Postautor: Superman » 23 mar 2017, 01:33

Pragnę kochać i co z tego jak niema wolnych dojrzałych panien naszego wyznania!
Superman

Postautor: Christian » 03 kwie 2017, 10:53

Jestem facetem, któremu dokucza samotność. Za pośrednictwem tego forum chciałbym poznać kobietę swego życia, stan cywilny, dzieci nie są przeszkodą. Jeśli masz ok 30 lat i nie palisz papierosów napisz, może akurat jestem tym na którego czekasz ... Od dziecka mieszkam w Niemczech, mam 34 lata, jestem szczupły, średniego wzrostu ... dotychczas moją miłością były samochody ale czas to zmienić ... czekam być może na Ciebie
christian-taday@t-online.de
Christian

Postautor: superwoman » 07 kwie 2017, 20:14

Do supermana z tego co zaobserwowałam to jest sporo wolnych dojrzałych panien tylko chyba ich nie zauważasz ,albo za mało się starasz pozdrawiam ;)
superwoman

Postautor: Superman » 08 kwie 2017, 21:32

> Do supermana z tego co zaobserwowałam to jest sporo wolnych dojrzałych panien tylko
> chyba ich nie zauważasz ,albo za mało się starasz pozdrawiam ;)
no cóż może jestem ślepcem albo bywam w nieodpowiednich miejscach
A ty gdzie się ukrywasz? Może napiszesz tutaj też coś o sobie? Jakiś kontakt?
Superman

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się