Samotna... Samotny...

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Re: Samotna... Samotny...

Postautor: el_lobo » 03 lis 2015, 16:20

Ja bywam i zaglądam.
Ale nie wiem czy spełniam kryteria. Konwertytą (jeszcze?) nie jestem. Po za tym nie wiem jak bardzo wysoki, przystojny, niebanalny, nietuzinkowy, bogaty i młody mam być :-)

pozdrawiam za to serdecznie.
Z Bogiem
el_lobo

Wyznanie: Chrześcijanin

Postautor: NormaJean » 04 lis 2015, 22:07

A nie lepiej napisać jaki jesteś zamiast pytać jaki masz być? :)
NormaJean

Postautor: Laura Palmer » 09 lis 2015, 22:45

Naprawdę aż takie kryteria są brane pod uwagę? Kurcze, chyba jestem nie z tej epoki... :D
Laura Palmer

Wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie

Postautor: Ana » 15 lis 2015, 15:17

Witam. Przyszło mi ostatnio do głowy, że może fajnie by było jakby powstała strona(portal), dzięki której można będzie poznać osoby wierzące z Kościoła E-A. Są portale ("randkowe"), dzięki którym poznają się samotni rodzice, osoby z Kościoła Katolickiego...i wiele innych. Nie ma niestety takiego, na którym konkretnie Ewangelicy mogliby poznać współwyznawców. A przecież jest wiele mężczyzn i kobiet, którzy szukają swojej drugiej połówki. W pewnym wieku trudno jednak kogoś poznać, bo "latka" uciekły, bo człowiek wyjeżdżając na TE i inne takie spotyka przeważnie tych samych ludzi, bo już nie jeździ się na kolonie/ obozy, bo chodzi się do pracy a tam też przeważnie ci sami ludzie każdego dnia, bo ze swojej parafii już wszystkich się zna, bo ..... A ja chciałabym poznać kogoś wierzącego, kto na dodatek chodziłby do tego Kościoła co ja i wyznawał te same wartości. Może być nawet z drugiego końca Polski, no ale jak go poznać? Wiem, Pan Bóg może wszystko! Gdyby jednak coś takiego powstało, to byłoby to takie "miejsce", gdzie można poznać SWOICH :)
Może CME przemyśli taką sprawę? Pozdrawiam.

Ps. Z "Poznajmy się" na DEFRAGMENTACJI to był dobry pomysł, ale wielu ludzi nie wie, że coś takiego istnieje a jeśli wiedzą, to widzą, ze niewiele osób tu zagląda i się wycofują.
Ana

Postautor: Ładna Panna » 15 lis 2015, 19:32

Atrakcyjna panna w wieku lat 36 poszukuje wolnego mężczyzny, który:
jest przed, lub krótko po czterdziestce, lubi sport albo da się namówić do jego uprawianie,
nie boi się wyzwań, dla którego wartości wyznawane przez chrześcijan są bliskie sercu
i, podobnie jak ona, poszukuje osoby otwartej na przyjaźń albo i ... kto wie, może stały związek.
A oto jej, to jest mój, adres:-) ladna.panna102@o2.pl
Ładna Panna

Postautor: milujacy » 24 lis 2015, 10:07

Witajcie
nazywam się Mariusz i jestem 33 letnim Ewangelikiem z Warszawy. Jestem typowym introwertykiem, zakochanym w rockowej muzyce, starożytnej kulturze Japonii i Japonii. Chętnie poznam ciekawą osobę płci przeciwnej. Zapraszam do kontaktu przez PW.
milujacy

Wyznanie: ewengalik

Postautor: Ana » 16 gru 2015, 16:50

Chętnie poznam wierzącego, odpowiedzialnego mężczyznę w wieku 32-40 lat. Lubię podróże, spacery brzegiem morza, spotkania z ludźmi, spokojną muzykę, sport... woman32@wp.eu
Ana

Postautor: AnnaM » 20 gru 2015, 19:39

Witam serdecznie,
Chętnie poznam mężczyznę wyznania EA. Jestem chrześcijanką urodzoną w KR, ale o bardzo ekumenicznych poglądach.
Nie wykluczam konwersji w przyszłości... wierzę, że tak się stanie jeśli taka będzie wola Boga.
Luteranie mieli bardzo duży wpływ na moje życie, wartości i to jakim jestem człowiekiem.
Kogo chętnie poznam?
Mężczyznę po 30, niezależnego, wierzącego i praktykującego. W życiu stawiającego na uczciwość, bezinteresowność i odpowiedzialność za życie swoje i innych. Kochającego przyrodę, góry, psy...
Kim jestem? Kobietą po 30, wolną, pracującą z pasją, o dużym potencjale do działania... liczą się dla mnie czyny, nie słowa...
Kocham psiaki, góry, rocka, Dżem, SDM i ogólnie życie :)
Jestem z województwa śląskiego.
Jeśli masz ochotę pisz śmiało anna_magda81@tlen.pl
AnnaM

Postautor: Anka 76 » 04 lut 2016, 22:17

Jestem panną z Górnego Śląska, mam 39 lat, 179 cm wzrostu wesoła, sympatyczna. Chętnie poznam kawalera przede wszystkim uczciwego, z którym nawiążę bliższą znajomość.
Kontakt: anja76@onet.pl
Anka 76

Wyznanie: ewangielidzkie

Postautor: AnaM » 10 lut 2016, 19:39

Cześć,
Mam na imię Ania. Jestem 21-letnią ewangeliczką ze Śląska Cieszyńskiego. Chętnie poznam chłopaka z tych okolic.
email: ania1374348@interia.pl
AnaM

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się