Samotna... Samotny...

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Samotna... Samotny...

Postautor: Iwo_H » 18 lut 2009, 14:51

Zapraszamy do korzystania z nowej odsłony tematu "Samotna... Samotny...", w której do swojego ogłoszenia dołączyć można zdjęcie, klikając w zakładkę "Dodaj załącznik" u dołu strony. Bardzo prosimy, aby zdjęcia nie były większe niż 60 KB. To które zamieściłam mam nieco ponad 49 KB, myślę, że większe zdjęcie nie jest potrzebne.
Wszystkie stare wpisy z poprzedniej wersji forum znaleźć można w archiwum.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Re: Samotna... Samotny...

Postautor: konekttome » 28 kwie 2009, 21:43

Hej
A jednak jestem z powrotem w Polsce, no przynajmniej jest ładna pogoda
Jak się komuś nudzi wieczorami i czuje się samotny, to zapraszam od czasu do czasu można mnie zastać
gg 8067368
pozdrawiam Adam
konekttome

Postautor: krakowiak » 13 maja 2009, 06:45

Hej.Mam na imię Sebastian.Mam 27 lat.Jestem małopolskim ewangelikiem. Jeśli ktoś by chciał poznać przepiękny kraków i poznać ślad krakowskich ewangelików i nie tylko to będzie miło cię poprowadzić po króle wskim mieście.No chyba,że ty chcesz zobaczyć coś innego też nie ma sprawy.

Mój numer gg:10908336
e-maila:szpilas@interia.eu
krakowiak

Postautor: Piotr_85 » 24 maja 2009, 22:20

Cześć
Jestem 24 letnim hmm podobno wiecznie uśmiechającym się chłopakiem, mieszkam na Śląsku.
Oj i co tu jeszcze napisać ... może po prostu jeśli masz ochotę to napisz :)
gg 11301275
Piotr_85

Postautor: maniekbb » 01 cze 2009, 09:44

Hej! Mam ponad 30 lat.Jestem ewangelikiem z śląskiego. To już jest taki wiek w którym wszyscy taktują bardzo mnie poważnie. Ech chciało by się mieć 20 lat znowu. Zawsze chciałem by moja dziewczyna była naszej religii a teraz jest wolnych do wyboru coraz to mniej aja niestety nie jestem typem podrywacza...
CHętnie bym poznał jakąś sympatyczną dziewczynę która ma jakieś swoje cele w życiu.
zapraszam do korespondencji maniekbb@vp.pl
Maniek
maniekbb

Wyznanie: Ewangelicko Augsburskie

Postautor: Leann » 22 cze 2009, 14:45

Hej
Mam na imię Wojtek. Jestem z Zachodniopomorskiego, mam 28 lat. Jestem Ewangelikiem (co prawda na razie nieoficjalnie ale duchowo) . Niestety czuję sie osamotniony ponieważ brakuje mi bratniej duszy . Nie jestem typem podrywacza więc nawiązywanie kontaktów z dziewczynami jest dla mnie utrudnione.
Zapraszam do korespondencji
Ostatnio edytowano 13 sie 2009, 19:49 przez Leann, łącznie edytowano 2 razy
Leann

Postautor: Arla » 27 lip 2009, 21:44

Witam.

Poznam ewangelika z woj. lubuskiego lub województw ościennych poważnie myślącego o życiu. Mam 26 lat, wykształcenie wyższe, kocham góry i muzykę.

Pozdrawiam wszystkich samotnych

ARLA, nr gg 3049907
Arla

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: magdzia_84 » 05 wrz 2009, 14:41

Cześć, mieszkam na Śląsku Cieszyńskim. Jestem 25-letnią panną, wychowuję 2-letniego synka. Bardzo chętnie poznam miłego i uczciwego mężczyznę z poczuciem humoru ale poważnie myślącego o życiu. Dla zainteresowanych podaję maila: magdzia_84@op.pl . Pozdrawiam :)
magdzia_84

Postautor: maniekbb » 21 wrz 2009, 22:30

Cześć! Chętnie bym poznał miłą sympatyczną dziewczynę naszej religii ważne by była sobą wiek nie jest istotny byle by zaiskrzyło zaufanie i uczucie! Ta prawdziwa niepowtarzalna miłość! Maniekbb@vp.pl
maniekbb

Postautor: Marlon » 16 paź 2009, 08:48

Widzę że wpisują tu się przeważnie Faceci więc i ja postanowiłem się wpisać w sumie chyba w tym nic złego.
Mam nadzieję że poznam tu miła sympatyczna dziewczynę. Nas ewangelików niby jest całkiem sporo to jednak jak mamy sie odnaleźć w tym rozproszonym świecie mniejszośći? Mam nadzieje że zaglądają ty jakieś sympatyczne dziewczyny niestety już mam skończoną nieszczęsną trzydziestkę więc może poznam tu jakąś sympatyczną koleżanke a być może tę jedyną na zawsze? Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających!
marlon30@op.pl moje gg 12380884 zadko bywam na nim
Marlon

Następna

Wróć do Poznajmy się