Dzień dobry...

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Dzień dobry...

Postautor: Ktosia » 08 kwie 2017, 13:11

Dzień dobry wszystkim!

Jestem taką sobie zwyczajną kobietą, niczym specjalnym się nie wyróżniam... Może tylko historią swojego życia, choć wierzę, że każdy ma coś ciekawego do opowiedzenia.

No właśnie, jestem osobą poszukującą. Wychowałam się w rodzinie luterańskiej, ale... Ale w okresie dojrzewania pojawili się zielonoświątkowcy, więc powędrowałam w stronę ewangelikalizmu. Nie wchodząc w szczegóły (chcę być w miarę anonimowa, bo obawiam się członków mojego byłego już zboru), powiem tylko, że bardzo się zawiodłam na tym odłamie chrześcijaństwa i uważam, że tylko Bożej łasce zawdzięczam to, że nie utraciłam zupełnie wiary po swoich doświadczeniach. Chcę wrócić do luteranizmu, badam pisma luterańskie i nie tylko, stale modlę się i czytam Biblię. Chcę wrócić, ale na razie nie mam na to siły, ani duchowej, ani psychicznej.

Po co tu jestem? Właściwie nie wiem, chyba po to, by wymienić się doświadczeniami, czegoś się nauczyć, coś poznać, nawiązać nowe kontakty... To tyle. Pozdrawiam serdecznie!
Ktosia

Wyznanie: chrześcijanka

Re: Dzień dobry...

Postautor: Gość » 07 maja 2017, 09:58

Też jestem poszukująca w kilku aspektach mojego życia m.in wyznania. Wiele osób uważa, że mam poukładane życie - dom, przyjaciele wymarzony pies, praca, która jest pasją, działalność społeczna itp. Są dni "kiedy jestem chodzącą bombą", nie potrafię sobie znaleźć miejsca... Szukam osoby, by wymienić doświadczenia, pogadać zwyczajnie. Jeśli masz ochotę zostawiam kontakt anna_magda1981@tlen.pl
Gość

Postautor: Martyna » 16 maja 2017, 13:49

Czesc Kasiu
Martyna

Wyznanie: protestanckie

Postautor: Ktosia » 23 cze 2017, 21:45

Dobry wieczór, długo się nie odzywałam bo pracuję.

Tak, to prawda, ja też poszukuję. W każdym razie jestem coraz bardziej pewna, że zostałam oszukana i tyle. Po trosze z braku doświadczenia, bo byłam dość młodą osobą.
Ktosia

Wyznanie: chrześcijanka

Postautor: Argon » 25 lip 2018, 13:30

Witam wszystkich! Podepnę się w ramach przywitania na forum ;) Chyba wszyscy tutaj są poszukujący - ja rownież odczuwam niedosyt duchowy...
Argon

Wróć do Poznajmy się