Samotna... Samotny...

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Re: Samotna... Samotny...

Postautor: Agapastorowa » 13 sty 2018, 12:52

Jeśli to możliwe, prosimy o udostępnienie naszego ogłoszenia:

Popołudnie dla singli

Jeśli jesteś singlem w wieku 25- 40 lat, uważasz się za osobę wierzącą, mieszkasz na Śląsku po polskiej lub czeskiej stronie Olzy i chętnie poznasz nowych ludzi to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy 24 lutego 2018r., do salki Kościoła Ewangelickiego (SCEAV) na rynku w Karwinie (obok poczty) na godzinę 16:00.
W planie:
- "Poznajmy się"- kilka sposobów by poznać innych singli,
- "Jak to jest z ta miłością?"- pogadanka Agnieszki i Emila,
- kawa, herbata, poczęstunek,
- czas na rozmowy, wymianę adresów itp ;)

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailem na adres: agapastorowa@wir.pl do 10 lutego 2018. W tytule maila proszę wpisać "Popołudnie dla singli" a w treści swoje imię i nazwisko,wiek, miejscowość oraz kilka słów o sobie.
Koszt 25 zł/ 150Kc
Agapastorowa

Postautor: Usia » 04 lut 2018, 22:40

Cześć,
Mieszkam na Śląsku Cieszyńskim, jestem sympatyczną czterdziestką, chciałabym poznać również sympatycznego współwyznawcę. Lubię bardzo dobrą książkę i nieraz zarywam z tego powodu noc, wędruję po górach, szczególnie po tych okolicznych, ale i Tatry chętnie odwiedzam. :)
Kontakt: ursa2018@onet.pl
Usia

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: Adam30 » 06 kwie 2018, 07:30

Cześć.
Jestem kulturalnym, miłym w obyciu, wysokim kawalerem w wieku 30 lat. 
Mieszkam i pracuję na Śląsku, lubię aktywnie spędzać wolny czas. Z 
przyjemnością poznam dziewczynę ze Śląska, do 30 lat. Jeżeli chciałabyś nawiązać znajomość napisz kar87b@gmail.com :). Pozdrawiam
Adam30

Wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie

Postautor: liskamm » 22 kwie 2018, 18:08

Cześć!
Mam 25 lat i chętnie poznam osóbki, chcące od czasu do czasu pogadać na ciut ważniejsze tematy, chętne aby wybrać się na wycieczki po górach itp ;)
Na brak towarzystwa nie narzekam, ale brak mi w otoczeniu ludzi, którzy również idą za Panem.
Optymistka ze mnie, więc liczę, że ktoś będzie chętny ;)
liskamm

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: samotna » 07 cze 2018, 22:09

Hej!!!
Samotna,wesoła lat 39 mieszkająca na Śląsku ,chętnie pozna współwyznawcę do poważnego związku :D kontakt;tulipan646@interia.pl
samotna

Postautor: Adam30 » 08 cze 2018, 22:22

Czesc :)

Jestem sympatycznym, wysokim brunetem z poczuciem humoru, mam 30 lat i mieszkam na Śląsku. Czas wolny lubię spędzać aktywnie, czasami lubię poprostu poleniuchować :). Poznam dziewczynę ze Śląska, w wieku do 30 lat. E-mail adamb2480@gmail.com

Pozdrawiam ;)
Adam30

Wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie

Postautor: MIODZIO » 17 lis 2018, 15:49

CZEŚĆ JESTEM KAWALEREM ZE ŚLĄSKA CIESZYŃSKIEGO LAT 38 JESTEM MIŁYM SPOKOJNYM CHŁOPAKIEM POWAŻNIE MYŚLĄCYM O ZYCIU. POZNAM MIŁOĄ SZCZERĄ SPOKOJNĄ DZIEWCZYNE W WIEKU DO 38 LAT NO CAŁE ZYCIE. MÓJ E-MAIL arturbrachaczek@interia.eu
MIODZIO

Poprzednia

Wróć do Poznajmy się