Prośba formalna...KRK a KK

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Postautor: **** » 05 mar 2009, 12:14

...ewangelista,polonista ,dentysta-zębista itd się nie obrażają,że się ich tak nazywa ani się nie wstydzą tego a papista się tu obrusza,jakby ktoś popełnił obrazę majestatu...

Postautor: **** » 05 mar 2009, 12:21

a jak sam skłamałeś że luteranie twierdzą iż mając tylko samą wiarę to mozna leżeć i kwiczeć,bo sola fide-i wytknęliśmy ci te klamstwo sfabrykowane przez ciebie to tez sie obruszyłeś- nie myśl że za wszystko będziesz głaskany tylko ,,po sierści''; w takich i podobnych przypadkach będzie i na sztorc,możesz być pewien neon...

Postautor: Baranek » 05 mar 2009, 12:46

Czy jest tu moderator? Moderatorze-zamknij prosze ten wątek. Ja prosiłem o prostą rzecz a tu jakieś "stwory" się porobiły. proszę o zamknięcie tego wątku...
Baranek

Postautor: **** » 05 mar 2009, 12:58

...,,stwory'' sie porobiły, piszesz,- dobrej baletnicy -nigdy - nie przeszkadza rąbek od spódnicy....ale nie wszystkie są dobrymi baletnicami/ przeszkadza ci ,,r'',przeszkadzają ci komentarze nawiązujące do tej przeszkody /rąbka spódnicy/...trudno ,nie trzeba było podnosić ten temat,wtedy by i komentarzy nie było...

Postautor: **** » 05 mar 2009, 13:07

..czyli nie trzeba było ,,powiewać'' tu o ''r'' w krk/rąbkiem twojej spódnicy/ ,to by nikt o nim nie pisał....proste...

Postautor: neonKK » 05 mar 2009, 13:15

Baranku, po co moderator, niech będzie ten wątek. Gdyby moderator interweniował to podniosłoby się larum o cenzurze i zamykaniu ust gdy kulturalny protestant wygarnął prawdę wrednym katolikom i ktoś nie zorientowany mógłby jeszcze pomyśleć że to prawda. A tak, to każdy kto poczyta będzie miał prawdziwy obraz. Przecież wpisy w tym wątku (choć oczywiście nie wszystkie) kompromitują nie nas tylko naszych oponentów.
neonKK

Postautor: **** » 05 mar 2009, 13:46

.......

Postautor: Krzysiek » 05 mar 2009, 21:47

Kiedyś miałem problemy z używaniem nazwy "Kościół katolicki", ale teraz nie mam. Po prostu oderwałem nazwę od jej etymologii (katolicki=powszechny), tak samo jak wiele innych obecnie używanych słów ma inne znaczenie, niż miało pierwotnie. A oficjalna nazwa to "Kościół Katolicki", więc staram się używać tej nazwy (chyba, że czasami ponoszą mnie emocje). Tak samo jak nie mam problemu z używaniem nazwy Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich ;)
Krzysiek

Postautor: Baranek » 06 mar 2009, 11:02

Właśnie Krzysiek. Szanuję twoje stanowisko :). Ja też używam nazwy -np. kościół prawosławny - choć swój także uważam za prawosławny - czyli wierzący zgodnie z prawdą.
Baranek

Re: Prośba formalna...KRK a KK

Postautor: Iwo_H » 19 mar 2009, 15:42

Wcześniejsze posty pochodzą ze starej wersji forum, na której nie obowiązywał obecny regulamin, dlatego mogą znaleźć się tam wypowiedzi niezgodne z obecnymi zasadami forum. Obecny regulamin nie działa wstecz.
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Poprzednia

Wróć do Inne Kościoły i religie