Frekwencja na nowym forum

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Re: Frekwencja na nowym forum

Postautor: Anja01 » 15 paź 2011, 15:20

Ja, prawdę powiedziawszy, na odpowiedź na niektóre posty czekam i kilka dni...
Anja01

Wyznanie: E-A od 29.05.11.

Postautor: Jafet » 16 paź 2011, 12:53

Anja01 pisze:Ja, prawdę powiedziawszy, na odpowiedź na niektóre posty czekam i kilka dni...

Mam nadzieję, że ktoś wreszcie nad tym trochę pomyśli i to zmieni. Z czasem pozostaną tu tylko ci, którzy szukają partnera małżeńskiego. A przecież to forum religijne...
Jafet

Wyznanie: Wierzący w Boga

Postautor: Anja01 » 16 paź 2011, 16:06

A nad czym tu myśleć? I kto to ma zmienić? Adminowie mają odpowiadać na posty, żeby zwiększyć frekwencję i 'odpowiadalność'? To od nas, użytkowników, wszystko zależy. Jak forumowicze nie odpowiadają to jaka ma być frekwencja? To takie nasze; niech ktoś pomyśli, niech ktoś coś zrobi, niech ktoś naprawi, niech ktoś ruszy 4 litery. A reszta 'niektosiów' siedzi z założonymi rękami i tylko narzeka.
Anja01

Postautor: jagna » 16 paź 2011, 22:04

Bo czasem człowiekowi nie chce się odpowiadać, jak wie, że nie może normalnie dyskutować. Dyskusja powinna być możliwa w miarę na bieżąco. Jeśli ja i Ty jesteśmy na forum jednocześnie to powinnyśmy móc tu wymieniać zdanie dość płynnie. A nie powinno być tak, że ja coś napisze, ukaże się to za 6 godzin, Twoja wypowiedź za 7. I odpowiedzieć mogę następnego dnia lub za 2 dni. Frekwencja nie zależy tylko od użytkwników.

Anja01 pisze:To takie nasze; niech ktoś pomyśli, niech ktoś coś zrobi, niech ktoś naprawi, niech ktoś ruszy 4 litery.

Przeciwnie! Tu admini robią za dużo :lol: Niech posty po prostu się pojawiają, a ewentualnie te chamskie niech będą wycinane. A tu jest podejście, ze każdy użytkownik to potencjalny troll i cham, więc trzeba post zatwierdzić wcześniej. Ja udzielam się na różnych forach, jest większy ruch, bo komunikacja jest swobodna. Tu w zasadzie wchodzę z sentymentu i dlatego, że loguję się automatycznie ;) Bo ciężko tu dyskutować, jeśli czasem przez kilka dni nikt nic nie pisze. Albo pisze, ale postów nie ma.

Anja01 pisze: A reszta 'niektosiów' siedzi z założonymi rękami i tylko narzeka.

A co może zrobić zwykły użytkownik jak mu się nie podoba, że forum tak działa??? Ponarzekać. Albo zmienić forum.
"Bo miałem ambicję stworzyć taką rezolutną rasę, a wyście to tak po ludzku, po ludzku... spartolili"
jagna

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: Anja01 » 17 paź 2011, 12:43

A no właśnie. Ale mnie to nie wadzi. Jest czat i PW, jeśli ktoś chce pisać w czasie rzeczywistym. Albo iść na drugie forum, na których są poruszane zupełnie inne tematy i o czym innym się rozmawia. Ale w końcu jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, więc nie ma co margać bo to nas donikąd nie zaprowadzi.
Anja01

Postautor: Iwo_H » 17 paź 2011, 14:20

A może by tak bardziej pozytywnie i optymistycznie podejść do naszej moderatorskiej pracy? Czy nie można np. przyjąć, że, jak na forum duszpasterskie przystało, dbamy o to, aby użytkownicy nie popadli w nałóg uzależnienia od internetu i nie wisieli na forum cały dzień sprawdzając co 5 min. czy nie pojawił się nowy wpis? :) A tak, wystarczy zajrzeć rano i potem wieczorem, zobaczyć co nowego, odpisać i spokojnie zająć się czymś innym. :)
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Postautor: Kleopatra » 17 paź 2011, 18:05

Według mnie forum nie spełnia swojego zadania. Czemu?
- cenzura prewencyjna, która przecież jest zaszłością... A propaguje się tu liberalizm - więc chyba nie we wszystkim
- czat nie pozwala na rozmowę na bieżąco zamiast pisania postów na forum - po prostu nikogo nie ma
- a to moje prywatne odczucia - brak nawet neutralnej atmosfery.
Do Moderatorki - myślę, że użytkownicy nie są dziećmi i nie trzeba dbać by się nie uzależniali od internetu - najwyżej poszukają innego forum, jeśli będą chcieli się uzależniać.
Ja nie wiszę na forum co pięć minut, ale naprawdę zniechęca to, że jeżeli chce się napisać posta krytykującego cenzurę... musi być on też ocenzurowany...
Owszem, należy wycinać wulgaryzmy itp., ale niezdrowe jest traktowanie każdego jako potencjalnie łamiącego przepisy.
Kleopatra

Postautor: Jafet » 30 paź 2011, 18:49

Apeluję do admina o zmianę na forum!!!

Nie chcemy czekać tylko dyskutować!!!

Jeśli zmiana nie nastąpi jak najszybciej, proponuję zbojkotować to forum. Niech admin wówczas sam do siebie wysyła posty. Jesli za tydzień nie nastapi zmiana roześlę na priv uczestnikom tego forum adresy innych - bardzo ciekawych for. Pozdrawiam!

Módlmy się o rozsądek dla admina tego forum!!!
Jafet

Postautor: Anja01 » 30 paź 2011, 22:02

A ja sugeruję, że jeśli komuś źle to niech częściej pisze. Zresztą na sąsiedznim forum postów jest mniej niż na naszym, mimo, że inaczej jest administrowane. Nie jest chyba więc tak źle?
Anja01

Postautor: Jafet » 31 paź 2011, 10:39

Anja01 pisze:A ja sugeruję, że jeśli komuś źle to niech częściej pisze.

Ale jak można częściej pisać, skoro godzinami czeka się na odpowiedź. Zwłaszcza, że nie wiadomo z czego to czekanie wynika; Czy admin uciął sobie drzemkę, czy rozmówca się obraził!
Jafet

PoprzedniaNastępna

Wróć do Light topic