Porozmawiajmy o byle czym

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Postautor: Adam » 25 paź 2008, 14:19

Mam propozycję, by w tym wątku dyskutować o niczym.
Wątek o protestantach w kosciele czy o ordynacji kobiet jest zachwaszczony paplaniną niezwiązaną z tematem. Przepraszam drogie panie, ale tematy zakładamy po to by prowadzić jakąś dyskusję w sposób uporządkowany.
Zapraszam zatem tutaj, ten wątek jest dla wszystkich którzy chcą poruszyć tematy odbiegające od tematyki religijnej i kościelnej... niezainteresowani nie będą tu zaglądać.
----------
Adam
Adam

Postautor: Kolejarz » 25 paź 2008, 14:48

takie są oczywiste skutki forum bez wątkowania, tj. z "wątkami" w formie jednego ciągu a nie rozgałęziającego sie drzewka (jak w przypadku usenetu). Może kolejny impuls do przekształceń technicznych niniejszego wspanałego forum. Ponadto nadmieniam również, iż zmieszałem olej rzepakowy ze słonecznikowym w garnku w którym robię frytki i teraz strasznie mi skwierczy. Czy ktoś doświadczył czegoś podobnego? A może to wpływ grzania oleju w mokrym od wody garnku? Nie mogę w "Kurierze Porannym" znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania... co na to Synod? :P
Kolejarz

Postautor: Adam » 25 paź 2008, 15:08

Kolejarz, to zależy czy skwierczy Ci w garnku nalezącym do PKP i w której diecezji. Synod ewentualnie zajmie się tym na wiosnę...
----------
Adam
Adam

Postautor: **** » 25 paź 2008, 15:11

Zgadzam sie z Adamem,przepraszam ze swojej strony,niezamierzenie skręcił wątek w inna stronę niż ma w tytule....:) nie kontynuuję go dalej.----a ten garnek Kolejarzu musiał być mokry,bo jakby olej był ,,ochrzczony,, to byś był zauważył...:):)no i ze swojej strony nie wiem co na to Synod:):):)

Postautor: Kolejarz » 25 paź 2008, 15:15

Garnek nie należy do PKP. W ogóle to zestawienie kolej=PKP jest równie prawdziwe, jak chrześcijaństwo=KRK.
A chyba faktycznie był problem z tym, że był mokry garnek. Teraz frytki robią się doskonale. I wyjątkowo chrupiące i dobre wychodzą - może to efekt proporcji: olej słonecznikowy do rzepakowego mniej więcej w proporcji 1 do 3. A po zrobieniu frytek pójdzie pod płytę jako paliwo opałowe (niestety nie mam samochodu na diesla). Stanowczo jestem za ordynacją kobiet - miejsce prawdziwych mężczyzn jest w kuchni! C:-)
Kolejarz

Postautor: **** » 25 paź 2008, 15:30

:)))))pilnuj frytek ,bo sie przypalą!!!!ja idę nastawić ,,ryżomięs,, po serbsku...:)))

Postautor: Adam » 25 paź 2008, 15:44

Najlepsi kucharze to rzeczywiscie mężczyźni:) Pytanie tylko, ktorzy są lepsi - kucharze augsburscy czy kucharze reformowani? No i ciągle pozostaje pytanie : co na to Synod?
----------
Adam
Adam

Postautor: menno » 25 paź 2008, 15:46

Co powiecie na tydzień bez telewizora...
Ostatnio nie oglądam pudła i chyba wychodzi mi to na dobre...
Bez ideologii, bez religii, bez wiadomości cieszę się tym co jest ciekawsze...

Przyglądając się rozmowie o gotowaniu jeszcze chyba nie było wątku? Oczywiście nie z punktu widzenia hausfrau tylko człowieka który musi radzić sobie w samotności...
menno

Postautor: Adam » 25 paź 2008, 15:55

Moj rekord bez telewizora - rok i kilka dni. To byl dobry czas, prawie nic nie wiedzialem co slychac w swiecie. I stalo sie cos? Nic. Niczym sie nie denerwowalem, czasem tylko jakas gazete przejrzalem...
----------
Adam
Adam

Postautor: Kolejarz » 25 paź 2008, 16:13

czterogwiazdeczko węgierska, jak się robi ryżomięs po serbsku? brzmi apetycznie :)
jeżeli możesz, to proszę odpisz do wieczora dzisiaj, to jutro przy okazji wyprawy na nabożeństwo zakupiłbym substraty do owego dania :D
Kolejarz

Następna

Wróć do Light topic