którędy do Kamienia?

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

którędy do Kamienia?

Postautor: tristan » 14 cze 2011, 20:18

witam,

wybieram się 23 na nabożeństwo przy kamieniu. Nie umiem jednak znaleźć opisu jak tam dojść/dojechać. Będę z dwójką małych dzieci i będę jechał rano z GOP. Więc nie będzie czasu na szukanie. Czy przy tak dużym (jak opisują w Internecie) zainteresowaniu nabożeństwem, będzie w ogóle szansa zaparkować w okolicy? Czy ktoś mógłby podać mi (np. na google maps) lokalizację tego?
tristan

Re: którędy do Kamienia?

Postautor: nika » 15 cze 2011, 19:55

Pod sam kamień, przy którym odbywają się nabożeństwa i tak nie dojedziesz samochodem.
Poszukaj na mapie jak dojechać na Równicę - samochodem możesz wjechać prawie na sam szczyt - pod schronisko. Tam zaparkujesz a dalej to już piechotką ;)
nika

Wyznanie: ewangelickie

Postautor: tristan » 16 cze 2011, 13:03

Niestety ten opis mi nic nie daje :( Byłem na Równicy w życiu fafnoście razy od różnych stron i nadal nie wiem gdzie jest ten kamień. Przy schronisku pewnie nie będzie miejsca do parkowania, skoro takie oblężenie jest w planie, a ja będę miał naprawdę mało czasu na dotarcie z dzieciakami. Potrzebuję wskazania miejsca, gdzie usytuowany jest Kamień.
tristan

Postautor: nika » 16 cze 2011, 22:43

Skoro tyle razy byłeś w Ustroniu to nie wiem w czym masz problem. Przecież przy schronisku masz mapę na której jasno będzie napisane jak trafić do kamienia.

Pójdziesz w dół, czerwony szlak, tłum ludzi i trafisz. Nie wiem jak inaczej mam Ci wskazać ten kamień.
Jak zobaczysz taki krzyż to znaczy, że będziesz na miejscu Obrazek
nika

Postautor: tristan » 16 cze 2011, 23:53

W tym mam problem, że choć byłem na Równicy wiele razy, nadal nie wiem jak dojść do Kamienia, bo nie kojarzę zupełnie tego miejsca. A czasu będę miał niewiele. Już wydusiłaś z siebie więcej, że czerwonym szlakiem, a w którą stronę? Polany czy Zdroju? Czy szlak jest górski na trasie do kamienia czy drogowy? (da się pojechać wózkiem?) W jakiej odległości od schroniska?
tristan

Postautor: nika » 21 cze 2011, 22:16

Drogi tristanie nie mam pojęcia jak mam Ci jeszcze ułatwić wędrówkę. Jak wcześniej wspomniałam - drogę na pewno znajdziesz, wszystko jest oznakowane, są informacje o kamieniu, zresztą będzie tam mnóstwo ludzi więc będziesz wiedział gdzie się kierować.
Co do wózka - możesz mieć problem bo to jednak szlak górski. Jest dosyć stromo, ścieżka jest kamienista, ale możesz zaryzykować :). Wędruje się ok 20 minut ale też zależy jakim krokiem pójdziesz. Z małymi dziećmi może to potrwać nieco dłużej.

P.S.
Czy ktoś się jeszcze wybiera na Równicę w tym dniu? Może by przy okazji jakiś mini zlot forumowy zrobić? :)
nika

Postautor: Jafet » 22 cze 2011, 15:48

Zauważacie podobieństwo do religii Islamu.

Podpowiedź: Mekka!
Jafet

Wyznanie: Wierzący w Boga

Postautor: nika » 24 cze 2011, 13:01

Dobrze się czujesz Jafet? :?
nika

Postautor: Jafet » 24 cze 2011, 16:52

Tak, a czego pytasz?
Jafet

Wyznanie: Wierzący w Boga

Postautor: Anja01 » 24 cze 2011, 20:58

Nie 'czego' a 'dlaczego'. 'Czego' jest niegrzeczne.

Bo próbujesz tu trollować. Łagodnie, ale zawsze.
Anja01

Wyznanie: E-A od 29.05.11.

Następna

Wróć do Light topic