Statystyki

Pytania na temat luteranizmu i KEA

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Statystyki

Postautor: michaues » 23 sie 2012, 12:43

Nie byłem pewien, czy to właściwe miejsce na ten post, ale po namyśle uznałem, że w jakiś sposób z konwersją (czy raczej: konwersjami) się wiąże.
Z przeprowadzonych na początku roku badań CBOS wynika, że rośnie w społeczeństwie odsetek osób przyznających się do protestantyzmu - w 2005 r. było to 0,1%, przez 0,4% w 2009 aż do 0,8% w styczniu 2012. Przyznacie, że wzrost to imponujący. Dodam, że innym wyznaniom spadło, w siłę urośli - i to znacznie - bezwyznaniowcy, ateiści i agnostycy (z 1,5% do 4,2%).
Po liczbie konwersji w parafii św.Trójcy w Warszawie widzę, że poszukujący odnajdują się KEA. W jedną tylko majową niedzielę do Kościoła wstąpiło 10 osób, w całym 2011 r. - 26.

Tutaj LINK do całego raportu z badań.

Pozdrawiam
Michał

Poprawiłem tekst linku, teraz działa. Dziękuję dla varpho za zgłoszenie błędu i jego erratę. Mod. Kolejarz
michaues

Wyznanie: KRK > KEA

Re: Statystyki

Postautor: Anja01 » 23 sie 2012, 14:59

Niestety link pokazuje mi ERROR. Czy dałoby się, w takim razie, wkleić całość tu? I czy wymienione są tam wszystkie wyznania, czy tylko generalna tendencja do opuszczania KrK?

Link był błędnie wpisany, teraz już działa wszystko pod linkiem w poście wyżej. Dzięki za zgłoszenie - mod. Kolejarz
Anja01

Wyznanie: E-A od 29.05.11.

Re: Statystyki

Postautor: michaues » 24 sie 2012, 10:04

Pozostaje mi tylko przeprosić i podziękować :oops:
Michał
michaues

Wyznanie: KRK > KEA

Wróć do Przed konwersją