Świątecznie

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Świątecznie

Postautor: Iwo_H » 22 kwie 2011, 15:17

Śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu i Jego zmartwychwstanie rozpoczęły nową erę w relacji człowieka z Bogiem. Niechaj pamiątka tych wydarzeń będzie dla Ciebie zaproszeniem do rozpoczęcia nowej ery w Twoim osobistym życiu z Bogiem i w relacjach z ludźmi!
Błogosławionych i radosnych świąt Wielkiej Nocy oraz codzienności przepełnionej Bożym pokojem i miłością, życzą współpracownicy portalu Duszpasterz.pl!
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Re: Świątecznie

Postautor: krzysieklos » 24 kwie 2011, 20:51

Ja tylko chciałem skromnie acz serdecznie podziękować duchownym z parafii św. Trójcy w Warszawie, dzięki którym mogłem lepiej przygotować się do przeżywania Świąt. Wszystkim najlepszego na Święta i czas po nich! No i dziękuję za Wasze wpisy i to forum, dzięki któremu miałem dużo rozważań w czasie Pasyjnym i nie czułem się zupełnie sam przez te Święta. Pozdrawiam wszystkich Świątecznie. :)
Ja zaś jestem robak, a nie człowiek, pośmiewisko ludzkie i wzgardzony u ludu. Szydzą ze mnie wszyscy, którzy na mnie patrzą, rozwierają wargi, potrząsają głową.
Ps 22,7-8
krzysieklos

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Re: Świątecznie

Postautor: varpho » 24 kwie 2011, 21:21

Obrazek

"śmierć śmierci. święto świąt." Chrystus zmartwychwstał!
biedny, nędzny, grzeszny - człowiek.
postuluję wprowadzenie religioznawstwa do szkół.
varpho

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Wróć do Pozostałe tematy z archiwum