Samota... Samotny - wpisy archiwalne

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Samotna... Samotny...

Postautor: Łukasz » 24 sty 2009, 02:06

Hello, jestem 23 letnim studentem ze Śląska, mam własną firmę niezłą brykę lecz czegoś mi brak.... Szukałem tego u kilku kobiet lecz niestety nie znalazłem... Teraz myślę o stabilizacji, ułożeniu sobie życia... Sam nie dam sobie rady...
----------
juest a real man
Łukasz

Samotna... Samotny...

Postautor: Elżbieta » 24 sty 2009, 19:41

- może Boga ?

ZAPRASZAMY
  • komunikator: 11365694
Elżbieta

Samotna... Samotny...

Postautor: luteranin » 01 lut 2009, 19:18

Jestem ewngelikiem z województwa śląskiego. Chętnie bym poznal sympatyczną dziewczynę wiek nie jest najważniejszy ważne by zrodzila się prawdziwa miłość!
luteranin

Samotna... Samotny...

Postautor: sabi » 04 lut 2009, 15:49

Straciłam wiarę w to , że są jeszcze prawdziwi faceci... Niestety jak do tej pory nikt nie zdołał tego zmienić...Jestem ciekawa czy tu zagląda taki ktoś...Facet, który nie wstydzi się Boga, umie o Nim mówić, chce dla Niego działać. Czekam....
sabi

Samotna... Samotny...

Postautor: KRZYSIEK » 08 lut 2009, 00:06

Oj sporo tu jest mężczyzn trzydziestolatków!
Sam si wachałem czy się tu wpisać skoro ich jest tak wielu.
Jestem samotnym kawalerem romanycznym ewangelikiem mało tu widzę sympatycznych ewangeliczek ale mam nadzieje ze do mnie jakaś wyjątkowa napisze. Jesli jesteś panną to pisz!
----------
Krzysiek
KRZYSIEK

Samotna... Samotny...

Postautor: krzysiek » 14 lut 2009, 20:37

Miałem nadzieje że choć pare jest dziewczyn chętnych do miłości! potem mówią że chłopcy ich niechcą a jest na odwrót!
----------
Krzysiek
krzysiek

Re: Samota... Samotny - wpisy archiwalne

Postautor: Iwo_H » 25 lut 2009, 15:26

Post przeniesiony

Luteranin

Cześć! Mam 44 lata i jestem od kilku lat wdowcem. Chętnie poznam jakąś bratnią osobę w celu nawiązania kontaktu. Mam nadzieję, że jakaś luteranka zainteresuje się moją osobą.

irekk3@onet.eu
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Poprzednia

Wróć do Archiwum "Samotna... Samotny..."