Co myslisz o pomysle moderowania DeFragmy?

Regulamin i ogłoszenia administratorów

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Re: Co myslisz o pomysle moderowania DeFragmy?

Postautor: Orsetes » 06 kwie 2011, 12:03

To fakt moderowanie jednak spawalnia forum. Post nie zgodny z regulaminem zawsze można usunąć. Tylko tutaj pojawia się problem. Po poście mogą się pojawić wpisy. Teraz usunąć sam wpis nie zgodny, czy razem z w pisami.
Może wprowadzić moderowanie użytkownka. Jeśli użytkownik umieścił by post nieczgodny z regulaminem, jego posty byłyby moderowa. Oczywiście trzeba to dopracować, na przykład jak długo ma trwać kara.
Orsetes

Wyznanie: denominacja - brak

Postautor: krzysieklos » 06 kwie 2011, 12:11

Ja się przeciwko moderacji nie buntuję - świat nie jest zawsze taki jakim byśmy chcieli, żeby był. Że to spowalnia - trudno, nie ma się co spieszyć ;)
Ale niewątpliwie dużym ułatwieniem byłyby powiadomienia na e-mail, że ktoś dodał post do wątku, w którym zabrało się głos. A tak to trzeba pamiętać, żeby wchodzić i odświeżać stronę. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie zawodny mechanizm oznaczania nieprzeczytanych treści. Już kilka razy mi coś umknęło.
A może by tak choć jeden niemoderowany temat? No ale wtedy trzeba by zabezpieczyć formularz dodawania postów przed spamem.
Ja zaś jestem robak, a nie człowiek, pośmiewisko ludzkie i wzgardzony u ludu. Szydzą ze mnie wszyscy, którzy na mnie patrzą, rozwierają wargi, potrząsają głową.
Ps 22,7-8
krzysieklos

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: Orsetes » 21 kwie 2011, 07:09

Wiele forum jest w ten sposób moderowanych. W końcu to jest forum a nie czat czy gadu-gadu. Forum jest tak małe, że nawet po miesiącu nieobecności nic nie powinno umknąć. Ale jak kto przez niewagę lub nieświadomie klika na, oznacz wszystkie posty przeczytane, to trudno.
Jakby był nie moderowany dział, to wtedy większość wpisów była by w tym dziale. Czyli niezbyt dobry pomysł.
Orsetes

Wyznanie: denominacja - brak

Postautor: kwiattt » 15 wrz 2018, 11:02

podpisuje się pod osobą wyżej :) ma racje
kwiattt

Wyznanie: chrześcijaństwo

Poprzednia

Wróć do Wszystko o DEFRAGMENTACJI