jak się odkochać?

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

jak się odkochać?

Postautor: charlotte » 30 maja 2016, 23:36

Może dla was jest to głupie pytanie ale dla mnie bardzo ważne.
Historia jest zawiła bo jestem skomplikowaną osobą i sama sobie utrudniam życie. Kocham pewnego mężczyznę, od bardzo dawna. Rozstaliśmy się bo nie nie byłam pewna tego związku (tak mu powiedziałam). Ale prawda jest taka, że może głupio to zabrzmi ale nie czułam się go warta i nie zasługiwałam na niego (wiem, wiem nie musicie komentować). Ostatni raz widziałam go ponad pól roku temu. Zerwałam z nim wszelki kontakt bo ciągle wszystko do mnie wracało. Myślałam, że to pomoże i wszystko się zmieni.
Długo się o to modliłam. I nic. Jestem trochę zdołowana. Sprawy serca są ważne i nie umiem zamieść tego pod dywan.
Przyjaciele, którzy znali sytuację i nic nie pytają bo myślą, że to dawno za mną. A tak nie jest. Ciągle go kocham, martwię się o niego. Marzę, żeby był żonaty i szczęśliwy, wtedy byłoby chyba po sprawie ;)
Zapraszają mnie inni na kawę, kino czy góry ale nie umiem się przełamać i iść.Raz nawet byłam ale dla nich coś to znaczyło a dla mnie nic, a nie chce dawać im fałszywych przesłanek, złudzeń. Z drugie strony może wtedy bym jakoś to odreagowała? Próbowałam się zakochać ale nie wychodzi mi to.
Proszę o radę. Nie wiem już co robić... Chyba tylko modlić się o to żeby Bóg zabrał tą miłość i dał ją komuś innemu.
charlotte

Re: jak się odkochać?

Postautor: furczek » 19 cze 2016, 13:33

Sytuacja Twoja wygląda na bardzo delikatną, radzę wszystko dobrze przemyśleć w ciszy i spokoju bo każdy niewłaściwy krok może być tragedią dla Twoje drugiej połówki któa generalnie wg Ciebie nią nie jest :oops:
Ktoś wie ile kalorii ma jedzenie codziennie spożywane? Czy TBS ma coś wspólnego z mieszkanie plus?
furczek

Wyznanie: katolik

Postautor: brachol » 20 cze 2016, 01:32

Ja widzę dwa Twoje błędy:
Po pierwsze: Skoro kochasz tego faceta to po co mu oznajmiłaś inny powód rozstania niż był on w rzeczywistości? Okłamałaś osobę którą kochasz? To co, w internecie na publicznym forum odsłoniłaś serce a osobie którą kochasz nie odsłoniłaś? Nie rozumiem...
Po drugie: No skoro nie czułaś się jego warta, a kochałaś to powinnaś poznac zdanie tej drugiej osoby czy ona też czuje że nie jesteś jego warta... Może sobie wbiłaś coś do głowy zamiast skonfrontować to z rzeczywistością i teraz cierpicie oboje?

Może to jest do odratowania może nie, ale pogadaj o takich rzeczach z tą osobą a nie na internetowym forum :)
brachol

Postautor: charlotte » 21 cze 2016, 12:32

Dzięki za odpowiedzi.
Gdym miała nadzieję, że jest to do odratowania to nie prosiłabym was o pomoc. Niestety nie ma takiej szansy.
charlotte

Wróć do Mam pytanie