Wystąpienie z KEA

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Wystąpienie z KEA

Re: Wystąpienie z KEA

Post autor: myk » 19 paź 2018, 08:14

spytaj proboszcza co i jak :)

Re: Wystąpienie z KEA

Post autor: Iwo_H » 27 lip 2017, 23:18

Na pewno trzeba umówić się ze swoim proboszczem na rozmowę. On pewnie będzie chciał upewnić się czy ta decyzja jest dobrze przemyślana. Jeśli tak to wystąpienie z Kościoła będzie tylko formalnością.

Wystąpienie z KEA

Post autor: rzymianinFranz » 23 lip 2017, 21:37

Witam. Jestem Franz. Zostałem ochrzczony i konfirmowany w KEA. Pragnę zawrzeć w najbliższym czasie związek małżeński z narzeczoną wyznania rzymskokatolickiego. Po długich rozmowach i przygotowaniach, a także po zbadaniu nauki Kościoła Rzymskokatolickiego podjąłem decyzję, że chcę wraz z przyszłą współmałżonką założyć katolicką rodzinę. Popieram całym sercem nauczanie papieża Franciszka. Przechodzę dlatego też do Kościoła Rzymskiego, z którego nauczaniem się zgadzam i do którego na dniach zostanę dołączony. Powiedzcie mi proszę, jak wygląda proces wystąpienia z KEA. Jakie papiery trzeba podpisać w kancelarii i ile trwa proces wystąpienia z KEA ? Z góry serdecznie dziękuję za udzielone mi odpowiedzi. PS. Jeśli publicznie nie chcecie odpisać, napiszcie na PW ;)

Na górę

cron